



Terčovka v Chlebičově
Hned v neděli 26.4.2026 jsme jeli s klukama na terčovku
do Chlebičova pořádanou SLK Opava. Co si budeme povídat, tento závod byl jen pro otrlé povahy a kdo dostřílel do konce byl borec
. Ale i za takových podmínek se závodí, zima a vítr
. Holt příroda vždy nevykreslí sluníčkové počasí.
Ale jakmile jsme dostali do ruky horký čaj
, tak nálada se hned zlepšila
. A párky taky přišly vhod.
Obdivuji celý organizační tým, který pokračoval ještě s druhou skupinou. Ale jinak můžu říct, krásné prostředí pro závod
