Terčovka v Chlebičově

Hned v neděli 26.4.2026 jsme jeli s klukama na terčovku🏹🎯 do Chlebičova pořádanou SLK Opava. Co si budeme povídat, tento závod byl jen pro otrlé povahy a kdo dostřílel do konce byl borec💪. Ale i za takových podmínek se závodí, zima a vítr🥶. Holt příroda vždy nevykreslí sluníčkové počasí.
 
Ale jakmile jsme dostali do ruky horký čaj ☕️, tak nálada se hned zlepšila 😁. A párky taky přišly vhod.
 
Obdivuji celý organizační tým, který pokračoval ještě s druhou skupinou. Ale jinak můžu říct, krásné prostředí pro závod😎